Carpets

Tapet Online – Pierre Cardin

tapet

Tapet Online – Pierre Cardin 

Blerja e një tapeti të ri është një mënyrë e përsosur për të zbukuruar shtëpinë apo zyrën tuaj. Tapetet sjellin një ndjenjë komoditeti dhe ngrohtësie në ambient. Këtu në Pierre Cardin Home ju  largojmë të gjithë stresin e gjetjes së tapetit të duhur! Ne marrim përsipër çdo projekt nga fillimi në fund dhe ofrojmë një nivel të lartë shërbimi që do ta mbani mend për vitet në vijim!

Shumëllojshmëri stilesh dhe dizajnesh në Pierre Cardin

Në Showroom do të gjeni të gjithë koleksionet tona të tapetëve, të cilët variojnë nga tapetët e thjeshtë dhe komod deri tek ato më luksozë. Ne kemi një gamë të gjerë tapetesh, nga ku  ju mund të zgjidhni një dizajn tërësisht unik që i përshtatet stilit dhe ambientit tuaj.

Llojet e tapetëve online në Pierre Cardin

 Tapet Jute – Tapetët me fibra Jute bëhen me kërcellin e bimës së jutes, duke i dhënë tapetit  një ndjesi të butë. Materiali mund të rrafshohet me kalimin e kohës, prandaj është më mirë t’i vendosni tapetët me fije jute në zona me trafik të ulët deri në mesatar dhe larg lagështisë.

Tapet mëndafshi – Fibra e mëndafshit siguron një tapet  të fortë dhe të qëndrueshëm që është rezistent ndaj mykut. Zgjedhja e një tapeti mëndafshi i jep dhomave një ndjenjë natyrale. Një tapet mëndafshi është sa i bukur aq edhe delikat.. 

 Tapet prej Bari Deti – Bari i Detit është materiali më rezistent ndaj ujit që përdoret për tapetët me fibra natyrale. I bërë nga lëndë bimore nënujore, bari i detit është i butë, i qëndrueshëm dhe ofron një strukturë më të lëmuar se ato të jutës dhe mëndafshit. 

Tapet Sizal -Tapetët sizale janë të endura nga gjethet dhe kërcellet e bimës agave dhe ofrojnë qëndrueshmërinë më të fortë nga të gjitha materialet me fibra natyrale. 

Tapet Bambu – Bambu në fakt klasifikohet si bar, pavarësisht strukturës së tij pyjore. Bambu-ja është një material i qëndrueshëm që ofron tapetë me nuanca jeshile të lehta deri në ngjyrë kafe duke bërë çdo dhomë të ndritshme dhe relaksuese. Më shumë rreth tapetëve bamboo mund të lexoni këtu.

Tapet online me çmim të pakrahasueshëm në Pierre Cardin 

Blini nga komoditeti i shtëpisë tuaj! Të gjthë tapetët e përmendur më sipër dhe jo vetëm, i gjeni online në Pierre Cardin Home. Pjesa më e mirë e ekspozitës së tapetëve në Pierre Cardin është se çmimet janë të pakrahasueshme dhe të përballueshme pavarësisht nga lloji apo stili që zgjidhni!

 Bli një tapet online dhe përfitoni deri në 60% ulje.

Për t’ju ndihmuar të gjeni tapetin e duhur për shtëpinë tuaj, shfletoni katalogun e tapetëve online që mund të blini direkt këtu  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *