Design trends

BBV2 Albania

bbv2

Programi televiziv Big Brother VIP Albania po transmetohet në shqipëri. Banorët VIP kanë lënë shtëpitë e tyre dhe janë vendosur në shtëpinë më të famshme të rrethuar nga kamerat. Ajo që bie në sy është fakti se nuk janë vetëm konkurrentët që tërheqin vëmendjen tonë por dhe arredimi i shtëpisë gjithashtu.

Arredimi futuristik i shtëpisë së Big Brother Vip Albania është gjithçka veçse i mërzitshëm. Ne në Pierre Cardin jemi krenarë që kemi kontribuar që ambienti i shtëpisë të ketë atë dizajn unik dhe të vijë plot ngjyra në shtëpitë e gjithsecilit.

BBV2 Albania një Program që po na Mban në Shtëpi 

BBV2 Albania një reality show që dashur pa dashur po na mban përpara televizorit. Me një gotë verë të rehatuar në divan, përveç spektaklit po shijojmë edhe më shumë komoditetin e shtëpisë tonë. Tapeti i bukur dhe i ngrohtë i Pierre Cardin, këndi nga Zebrano na bëjmë të kuptojmë që ja ka vlejtur çdo qindarkë e shpenzuar për to. Tani është pikërisht momenti për ti shijuar sa më shumë. Tapeti Pierre Cardin është antibakteral dhe antimykotik, fëmijët mund të luajnë në të pa problem, pa pasur frikë nga alergjitë e mundshme apo nga pluhurat që mund të thithë tapeti. Ndërkohë që shohim Big Brother Vip Albania kuptojmë që realizimi i arredimit të shtëpisë në Pierre Cardin ka qenë dhe mbetet një vendim i zgjuar. Këndi komod, modular, i rehatshëm i cili përshtatet si për të qëndruar ulur, ose për të shtrirë këmbët, është ergonomik dhe bën që koha e kaluar në të të jetë kohë relaksi. Pra mund të themi që BBV2 Albania është një program që po na mban në shtëpi këtë përiudhë.

Mobilje si të Big Brother Vip Albania

Po, ashtu si unë edhe ju mobiljet e Big Brother Vip Albania, si kolltuqet apo tapetet mund ti gjeni eksluzivisht ne Pierre Cardin prane Prestige Home Center. Me këto mobilje shtëpija juaj do të duket e bukur, unike dhe e rehatshme. Kolltuqet me të gjitha ngjyrat mund ti zgjidhni si njësi më vete ose si kënd. Vizitoni Showroomin e Pierre Cardin dhe zgjidhni dizajnin, ngjyrat, modelin me përmasat që i përshtaten ambientit tuaj. Një kënd i ri kërkon dhe një tapet të ri që ti përshtatet. Në koleksionet e tapetëve ka qindra opsione dhe mundësi zgjedhjesh. Klikoni këtu për ti parë dhe online. Sa i përket buxhetit mos u limitoni për të zgjedhur më të mirën për ju. Kjo sepse Pierre Cardin ofron mundësi financimi për cdo blerje duke filluar bga 0% interes. Për transportin nuk duhet të shqetësoheni, ju bëni blerjen tuaj dhe Pierre Cardin jua sjell në shtëpi. 

Vizitoni showroomin e Pierre Cardin pranë Prestige Home Center dhe njihuni më nga afër me koleksionet e shumta të mobiljeve dhe tapetëve me cilësi premium. 

Gjithashtu na gjeni tek:

1- Kompleksi Delijorgji, Bulevardi Gjergj Fishta, Tiranë 1000

2-Qendra Prestige Home Albania (Autostrada Tiranë-Durrës Vora 1032 AL, Km. 12, Vorë)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *