transport

Transport i shpejtë

Dergesa falas ne shtepite tuaja

credit-card-security

Blerje të sigurta.

BEST-PRICES

Çmimet më të mira në treg të garantuara

TAVOLINA MESI DHE KARRIGE

DHOMA E GJUMIT
PRODUKTE TE REJA
  • PRODUKTE TE REJA
  • TË ZGJEDHURA
  • MË TË SHITURAT
tapet
Close

Tapet / Rrugica Palette PA04C

163.00789.00
Koleksioni i tapeteve dhe rrugicave Palette është krijuar për t’i shtuar ngjyra hapësirave të banimit me fijet e tij shumëngjyrëshe
tapet
Close

Tapet / Rrugica Palette PA04A

163.00789.00
Koleksioni i tapeteve dhe rrugicave Palette sjell një dizajn shumëngjyrësh me motive unike, për t’i shtuar ngjyra hapësirave të banimit.
tapet
Close

Tapet / Rrugica Otantik E012B

155.00748.00
Koleksioni i tapeteve dhe rrugicave Otantik me material akrilik sjell një linjë tërheqëse, të përshtatshme për një ambient modern ose
tapet
Close

Tapet Nero NO11D

484.00763.00
Tapeti  Nero i prodhuar me material akrilik sjell një ndryshim elegant në ambientin tuaj.  I certifikuar nga oeco-tex, vjen për
tapet
Close

Tapet / Rrugica Nero NO07A

223.001,079.00
Koleksioni i tapeteve dhe rrugicave Nero të prodhuara me material akrilik vjen për ju me një cilësi premium. Koleksion i
tapet
Close

Tapet Nero N011A

500.00759.00
Tapeti Nero i certifikuar nga oeco-tex  sjell një ndryshim elegant në ambientin tuaj. Prodhuar me material akrilik dhe me cilësi