SHIKO SIPAS KATEGORISË

SHFLETO KATALOGJET TONA

Klas dhe Elegancë

denver-modulo2-1800x800

Një kënd që vë në pah dhomën tuaj të ndenjes

Bli Tani
clark-modulo1-700x750

Stil Vintage dhe Dizajn Modern

Gjumi bëhet më i qetë dhe netët janë më shplodhëse me çarçafët Valeron. 🥰

Për çdo blerje ju përfitoni 40% të vlerës dhuratë.🎁 Me blerjen e çarçafëve 290 euro, përfitoni edhe një tapet dhuratë në vlerën 116 euro.🥰

📍Pierre Cardin Home, qendra Prestige Home
Autostrada Tiranë-Durrës, km 12

#pierrecardinhome #carpet #backtoschool #tapet #mobilje #arredim #femije #sukses #shendet #happychild #antibacterial #healthy #homesweethome #happyfamily #dhurate #bedding #valeron
...

7 0

Jonida Jonida Jonida? 🤷🏼‍♂️

Po @jonidamaliqi, artistja që sjell fashion kudo, zgjedh Pierre Cardin Home për arredimin e shtëpisë së saj. 😇

Këtë shtator për çdo blerje në Pierre Cardin përfitoni 40% dhuratë të vlerës! 🎁Kjo ofertë zgjat deri më 30 shtator.

#pierrecardinhome #carpet #backtoschool #tapet #mobilje #arredim #femije #sukses #shendet #happychild #antibacterial #healthy #homesweethome #happyfamily #dhurate
...

38 0

Fëmijë të suksesshëm, të lumtur, e mbi të gjitha të shëndetshëm!

Pierre Cardin ju ndihmon t’i ofroni fëmijëve tuaj ambient të shëndetshëm me tapetët anti mykotik, anti bakterial, anti insekt.

Për çdo blerje përfitoni 40% të vlerës dhuratë.🎁

📍Pierre Cardin Home, qendra Prestige Home
Autostrada Tiranë-Durrës, km 12

#pierrecardinhome #carpet #backtoschool #tapet #mobilje #arredim #femije #sukses #shendet #happychild #antibacterial #healthy #homesweethome #happyfamily #dhurate
...

8 0

Suksesi lidhet me shëndetin e mirë, Pierre Cardin ju ndihmon t’i ofroni fëmijëve tuaj ambient të shëndetshëm me tapetët anti mykotik, anti bakterial, anti insekt.👏

Për çdo blerje ju përfitoni 40% të vlerës dhuratë. 🎁 Me blerjen e tapetit 476 euro, përfitoni edhe një produkt dhuratë në vlerën 190 euro.🎁

📍Pierre Cardin Home, qendra Prestige Home
Autostrada Tiranë-Durrës, km 12

#pierrecardinhome #carpet #backtoschool #tapet #mobilje #arredim #femije #sukses #shendet #happychild #antibacterial #healthy #homeswëthome #happyfamily #dhurate
...

9 0

Për një vit shkollor të suksesshëm, Pierre Cardin për çdo blerje ju dhuron 40% të vlerës dhuratë.🎁

Me blerjen e tapetit 499 euro përfitoni 199 euro dhuratë në një produkt tjetër.

📍Pierre Cardin Home, qendra Prestige Home
Autostrada Tiranë-Durrës, km 12

#pierrecardinhome #carpet #backtoschool #tapet #mobilje #arredim #femije #sukses #shendet #happychild #antibacterial #healthy #homesweethome #happyfamily #dhurate
...

16 0

Këtë shtator ju mirëpresim me oferta fantastike në Pierre Cardin Home!

Për çdo blerje ju përfitoni 40% të vlerës dhuratë.🎁 Me blerjen e çarçafëve, përfitoni edhe një tapet dhuratë 🥰

📍Pierre Cardin Home, qendra Prestige Home
Autostrada Tiranë-Durrës, km 12

#pierrecardinhome #carpet #backtoschool #tapet #mobilje #arredim #femije #sukses #shendet #happychild #antibacterial #healthy #homesweethome #happyfamily #dhurate #bedding #valeron
...

15 0

Me Pierre Cardin do të ndryshoni perceptimin mbi tapetin e duhur që lumturon & rehaton të gjithë familjen ashtu siç tapetet Pierre Cardin kanë bërë me @julkagramo dhe familjen e saj.😍🤗

Këtë shtator për çdo blerje keni mundësinë të përfitoni 40% dhuratë në një produkt tjetër.🎁
Nxitoni të përfitoni, oferta vlen deri në 30 shtator!

#pierrecardinhome #dhurate #healthy #carpet #homesweethome #happyfamily #tapet #shtepi #ecofriendly #antimykotik #antibakterial #antiinsekt
...

31 0

Gati për shkollë?🥰📚🏡

Për një vit shkollor super të suksesshëm, Pierre Cardin për çdo blerje ju dhuron 40% të vlerës dhuratë.🎁

Me blerjen e tapetit 476 euro përfitoni 190 euro dhuratë në një produkt tjetër.

📍Pierre Cardin Home, qendra Prestige Home
Autostrada Tiranë-Durrës, km 12

#pierrecardinhome #carpet #backtoschool #tapet #mobilje #arredim #femije #sukses #shendet #happychild #antibacterial #healthy #homesweethome #happyfamily #dhurate
...

20 0

Edhe blogerja @estelaujka u mahnit nga trendet dhe cilësitë unike të tapetëve Pierre Cardin!😍

•Anti-mykotik,
•Anti-bakterial
•Anti-insekt
•Të certifikuar nga Oeco-tex🥇

📌Për çdo blerje përfitoni 40% të vlerës dhuratë!🎁

Nga data 10-30 shtator!

📍Ju mirëpresim pranë qendrës Prestige Home Autostrada Tiranë-Durrës km12

#pierrecardinhomealbania
#tapet #carpet #dhurate #present #homeinspiration #blogger #fashion #modern #trend #qualityfirst
...

27 0

Gati për shkollë?🥰📚🏡

Për një vit shkollor super të suksesshëm, Pierre Cardin për çdo blerje ju dhuron 40% të vlerës dhuratë.🎁

📍Pierre Cardin Home, qendra Prestige Home
Autostrada Tiranë-Durrës, km 12

#pierrecardinhome #carpet #backtoschool #tapet #mobilje #arredim #femije #sukses #shendet #happychild #antibacterial #healthy #homesweethome #happyfamily #dhurate
...

18 0

Siguria dhe rehatia e fëmijëve janë baza e një jete të shëndetshme & të suksesshme.📚🏡

Këtë shtator Pierre Cardin për çdo blerje ju dhuron 40% të vlerës dhuratë.🎁

@jonidamaliqi

📍Pierre Cardin Home, qendra Prestige Home
Autostrada Tiranë-Durrës, km 12

#pierrecardinhome #carpet #backtoschool #tapet #mobilje #arredim #femije #sukses #shendet #happychild #antibacterial #healthy #homesweethome #happyfamily #dhurate
...

28 0

Pierre Cardin është avantgard në stil, dizajn dhe cilësi! 😇

Sipërfaqe e shëndetshme me butësi dhe higjienë maksimale. 👏

Zgjidh dizajnin tënd dhe jepi elegancë ambientit me Pierre Cardin. 🥳

"Moda ecën mbi tapet"
Pierre Cardin

#pierrecardinhome #newcollection #tapetalekure #lekure #natyrale #butësi #zbritje #designlovers #designinspiration #tapet #shtepi #shtator #oferta #elegance #shendet #pierrecardin
...

18 0

Pierre Cardin është avantgard në stil, dizajn dhe cilësi! 😇

Sipërfaqe e shëndetshme me butësi dhe higjienë maksimale. 👏

Zgjidh dizajnin tënd dhe jepi elegancë ambientit me Pierre Cardin. 🥳

"Moda ecën mbi tapet"
Pierre Cardin

#pierrecardinhome #newcollection #tapetalekure #lekure #natyrale #butësi #zbritje #designlovers #designinspiration #tapet #shtepi #shtator #oferta #elegance #shendet #pierrecardin
...

17 0

Fëmijët e dashurojnë tapetin, është këndi i preferuar i lojërave për ta, ndaj duhet të kujdesemi që ato të jenë së pari tejet higjenikë, të ngrohtë e të butë. 🥰

Për këtë ju vijnë në ndihmë tapetet Pierre Cardin, me cilësitë e tyre anti-alergjike, anti-bakteriale, anti-mykotike, me një dendësi maksimale e shumë të butë. 😇😍

#pierrecardinhome #homefurniture #shtepi #interiordesign #kende #dyshekun #divan #sallon #aksesoreshtepie #brand #carpet #tapet #femije #happychild #healthychild #baby
...

16 0

Me Pierre Cardin ju i shtoni shtëpisë jo vetëm mikpritjen, komoditetin, por edhe ngrohtësinë, ëmbëlsinë dhe sigurisht dozën e dashurisë. ❤🥰

Pierre Cardin Home është fuqia impresionuese e detajeve!🥰

📱 Telefono në 0676000434⁣

📍Ju mirëpresim në qendrën Prestige Home, autostrada Tiranë-Durrës, km 12

#pierrecardinhome #luxury #philosophy #zebrano #interiordesign #interiors #unique #beautiful #newcollection #divan #kend #modern #luks #apartament #komoditet #homesweethome #mobilim #kredence #arredim #details
...

29 0