ADRESAT TONA

Showroom 1: Rruga Sami Frasheri, Ish Bllok, Tirane. Tel: 00355672072581

Showroom 2: Lagjja Bahcallek, Shkoder. Tel:00355675806904

Showroom 3: Autostrada Tirane-Durres, km.12 tek qendra Prestige Home. Tel:00355676000434

E-mail: showroom@prestigehome.al
ose info@prestigehome.al

NA KONTAKTONI

DERGO MESAZH

  INFORMACION

  Showroom: Autostrada Tirane – Durrës, km.12

  Email:  info@pierrecardin.al Kontakt:  +355 676000434

  +355 676000434

  Na ndiqni në Instagramin tonë

  NEW COLLECTION❤️
  Preke nga afër klasin & elegancën e tapetit Pierre Cardin 🌹

  Koleksioni i ri i tapeteve një mrekulli që mban vulën dhe cilësinë e Pierre Cardin. ❤️

  'Moda ecën mbi tapet'

  Pierre Cardin

  #pierrecardin #carpet #natyrale #comfort #homesweethome #homeinterior #interiordesign #buynow #bestprice #elegant #class
  ...

  11 0

  NEW COLLECTION 🥰

  Çele dyshemenë këtë pranverë me tapetat Pierre Cardin! 😇

  Cilësia maksimale & materiali jetëgjatë bëjnë që tapetat Pierre Cardin të jenë zgjedhja e parë e klientëve.

  ✔️ Anti-mykotik
  ✔️ Anti-bakterial
  ✔️ Anti-insekt
  ✔️ Nanoteknologjik

  Porosit tapet Pierre Cardin!

  #pierrecardin #carpet #newcollection #buynow #qualityfirst #jetegjatesi #modern #moda #tapet #interiordesign #homeinterior
  ...

  24 0

  NEW COLLECTION 🥰

  Çele dyshemenë këtë pranverë me tapetat Pierre Cardin! 😍🌷
  Një koleksion fantastik ka mbërritur në showroom, ngjyra inovative, të përshtatshëm për çdo stil modern dhe klasik.

  Ju mirëpresim në showroom për të bërë përzgjedhjet e duhura të sezonit të ri!👏🥳

  ‘Moda ecën mbi tapet’
  Pierre Cardin

  #pierrecardin #carpet #natyrale #comfort #homesweethome #homeinterior #interiordesign #buynow #bestprice #elegant #class
  ...

  16 0

  Ndërthurje më të përsosur të ngjyrave e gjeni në tapetat Pierre Cardin. Ndjeni kënaqësinë e cilësisë, dizajnit dhe modeleve më inovative.
  Të përshtatshme për çdo ambient në harmoni të plotë me shëndetin.🥰

  ✔️ Anti-mykotik
  ✔️ Anti-bakterial
  ✔️ Anti-insekt
  ✔️ Nanoteknologjik

  #pierrecardin #carpet #buynow #qualityfirst #jetegjatesi #modern #moda #tapet #interiordesign #homeinterior
  ...

  10 0

  NEW COLLECTION❤️

  Në Pierre Cardin mund të gjeni tapet për çdo stinë.

  Tapetat në material bamboo janë duhurit për stinën e pranverës dhe verës dhe ky është momenti të bëni blerjet tuaja.🤗

  Një koleksion fantastik ka mbërritur në showroom, ngjyra inovative, monokolore ne stil modern që do t’i japin freski dhe elegancë ambientit tuaj.😍🌷

  📍Ju mirëpresim në showroom për të bërë përzgjedhjet e duhura të sezonit të ri!

  #pierrecardin #newcollection #spring #summer #bamboo #interiordesign #homesweethome
  ...

  16 0

  NEW COLLECTION❤️

  Në Pierre Cardin mund të gjeni tapet për çdo stinë.

  Tapetat në material bamboo janë duhurit për stinën e pranverës dhe verës dhe ky është momenti të bëni blerjet tuaja.🤗

  Një koleksion fantastik ka mbërritur në showroom, ngjyra inovative, monokolore ne stil modern që do t’i japin freski dhe elegancë ambientit tuaj.😍🌷

  📍Ju mirëpresim në showroom për të bërë përzgjedhjet e duhura të sezonit të ri!

  #pierrecardin #newcollection #spring #summer #bamboo #interiordesign #homesweethome
  ...

  25 0

  NEW COLLECTION❤️

  Në Pierre Cardin mund të gjeni tapet për çdo stinë.

  Tapetat në material bamboo janë duhurit për stinën e pranverës dhe verës dhe ky është momenti të bëni blerjet tuaja.🤗

  Një koleksion fantastik ka mbërritur në showroom, ngjyra inovative, monokolore ne stil modern që do t’i japin freski dhe elegancë ambientit tuaj.😍🌷

  📍Ju mirëpresim në showroom për të bërë përzgjedhjet e duhura të sezonit të ri!

  #pierrecardin #newcollection #spring #summer #bamboo #interiordesign #homesweethome
  ...

  12 0

  Nëse doni një kolltuk për t'i dhënë klas dhe komoditet ambientit tuaj zgjidhni linjen luksoze Zebrano.

  Në Pierre Cardin ju mund të zgjidhni stilin modern & luksoz ku mbizotëron perfeksioni deri në detaje..👏😇

  📍Pierre Cardin Home, e gjeni në qëndrën Prestige Home, autostrada Tiranë-Durrës,km 12
  #pierrecardinhome #zebrano #best #premium #architecture #architect #interiors
  ...

  24 1

  “Moda ecën mbi tapet"

  Qindra shtëpi zbukurohen nga tapetët Pierre Cardin në dizajne moderne & klasike.

  Cilësia maksimale & materiali jetëgjatë bëjnë që tapetat Pierre Cardin të jenë zgjedhja e parë e klientëve.

  ✔️ Anti-mykotik
  ✔️ Anti-bakterial
  ✔️ Anti-insekt
  ✔️ Nanoteknologjik

  Porosit tapetin tënd Pierre Cardin!

  #pierrecardin #carpet #buynow #qualityfirst #jetegjatesi #modern #moda #tapet #interiordesign #homeinterior
  ...

  18 0

  Dhoma e gjumit Sentinus vjen në ndërthurjen e ngjyrës bezhë me elementët gold, punuar me një mjeshtëri të detajeve dhe formave gjeometrike.😍

  Linja Sentinus plotëson me stil dhe elegancë çdo hapësirë tuaj duke kombinuar rehatinë dhe dizajnin unik.👏

  📍Ju mirëpresim në Pierre Cardin Home, në Prestige Home, Autostrada Tiranë-Durrës km12

  #pierrecardinhomealbania #sentinus #zebrano #luxury #luxurylifestyle #homedesign #classy #elegant #architecturedesign #interiordesign #interior #homecomforts
  ...

  39 1

  NEW COLLECTION ❤️
  Një tjetër dizajn i veçantë në koleksionin e ri të tapetave në Pierre Cardin.

  Të parët tapeta:
  ✅Anti-bakterial
  ✅Anti-mykotik
  ✅Anti-insekt

  Ju mirëpresim në showroom për të zbuluar koleksionin fantastik që ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve.🥰

  Moda ecën mbi tapet
  Pierre Cardin
  #pierrecardin #designinspiration #carpet #uniquedesigns #qualityfirst #homesweethome
  ...

  23 0

  Kur bëhet fjalë për #PierreCardin menjëherë të shkon mendja te eleganca, stili dhe patjetër cilësia.

  I tillë është dhe koleksioni Magnifique, tepër elegant i krijuar për t'i falur çdo ambienti stil dhe dizajn unik. Eshtë i prodhuar me fibra botanike tencel duke dhuruar ndjesi butësie natyrale në çdo hap.

  Eshtë i ngjyrosur me dorë, një teknikë speciale, faktor ky që i jep ngjyrës disa tonalitete. 👍

  Tapetat Pierre Cardin ju sigurojnë sipërfaqe të shëndetshme dhe butësi maksimale.
  ✅Anti-bakterial
  ✅Anti-mykotik
  ✅Anti-insekt

  ‘Moda ecën mbi tapet’
  Pierre Cardin

  #pierrecardinhome #pierrecardincarpet #lifestyle #hometrends #homesweethome #brand
  ...

  18 0

  Me një standard të vërtetuar të cilësisë, Pierre Cardin prezanton mobilje që ofrojnë luks dhe komoditet të garantuar.👏🏆

  Çdo arredim i konceptuar nga Zebrano vjen me një dizajn tepër fin duke përmbushur pritshmëritë e klientëve që kërkojnë elegancën, luksin dhe komoditetin. 😍

  📍E gjeni ekskluzivisht në Pierre Cardin Home, qendra Prestige Home Autostrada Tiranë-Durrës km12

  #pierrecardinhome #andonis #zebrano #luxury #elegant #interiordesign #comfortable #homesweethome
  ...

  42 0