Roland

Divan i dedikuar për ata që janë të apasionuar pas tapicerisë

Divan në tekstil që ka një personalitet të fortë, i përcaktuar nga volume të rëndësishme dhe nga qepje komode të realizuara në sfugjer me densitetin perfekt dhe jastëkë në pende.

 

Qepje elegante në mënyrë që të shënjojnë dizajnin e tij elegant. Roland është ideal për dhomën tuaj të ndenjes duke i dhënë pompozitet dhe karakter hapësirës tuaj.

 

Një model tërësisht i përshtatshëm

 

  • Shumë elementë për të personalizuar modelin
  • Këmbët e fshehura për tju dhënë një efekt sikur jeni ulur mbi dysheme
  • Model tërësisht i lëvizshëm
  • Veshje tekstile (pambuk dhe fije natyrale), mikrofibra të papërshkrueshme nga uji dhe me efektin anti-njollë (Po po njollat tuaja nuk do të duken tëk Roland)

KERKO INFORMACION

    roland-contatti-750x900